Γνωστές έγιναν οι έδρες και οι ώρες της προημιτελικής φάσης του πανελλήνιου πρωταθλήματος κοριτσιών Κ20.

Γνωστές έγιναν οι έδρες και οι ώρες της προημιτελικής φάσης του πανελλήνιου πρωταθλήματος κοριτσιών Κ20.

Η πρώτη αναμέτρηση της φετινής προημιτελικής φάσης θα είναι αυτή μεταξύ του Α.Σ. Γαία Δράμας με την Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση την Πέμπτη στις 19:00.

Α’ όμιλος (Μίκρα και Βότση – Θεσσαλονίκη)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Βότση, 19.00: Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Μίκρας, 20.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας – Π.Α.Ο.Κ.

Παρασκευή 6 Μαρτίου

Βότση, 15.00: Α.Σ. Γαία Δράμας – Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας
Μίκρας, 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση – Π.Α.Ο.Κ.

Σάββατο 7 Μαρτίου

Βότση, 18.00: Γ.Σ. Ένωση Ελασσόνας – Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση
Μίκρας, 18.30: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ. Γαία Δράμας

Β’ όμιλος (Ανέστης Πεταλίδης – Θεσσαλονίκη)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
17.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα – A.Σ. Άρης

Παρασκευή 6 Μαρτίου

15.00: Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης – Π.Α.Σ. Γιάννενα
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Άρης

Σάββατο 7 Μαρτίου

11.00: Α.Σ. Άρης – Φ.Σ. Πάνθηρες Κοζάνης
15.00: Π.Α.Σ. Γιάννενα – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

Ημιτελική φάση – Κυριακή 8 Μαρτίου

Πολίχνη, 15.00: Α1 – Β2
Μίκρας, 17.30: Β1 – Α2

Γ’ όμιλος (Μαρκόπουλου – Αθήνα)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

17.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο. Μαρκοπούλου
20.00: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.

Παρασκευή 6 Μαρτίου

17.30: Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
20.00: Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. – Α.Ο. Μαρκοπούλου

Σάββατο 7 Μαρτίου

17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Πρωταθλητής Ζ’ Περιφέρειας
19.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Πρωταθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.

Δ’ όμιλος (Μίλωνα – Αθήνα)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

13.00: Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. – Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου
18.00: Γ.Ε Ηρακλείου – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

Παρασκευή 6 Μαρτίου

13.00: Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π. – Γ.Ε. Ηρακλείου
18.00: Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

Σάββατο 7 Μαρτίου

13.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Γ.Σ. Απόλλων Αγ. Δημητρίου
15.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Δευτεραθλητής Ε.Σ.ΠΕ.Π.

Ημιτελική φάση – Κυριακή 8 Μαρτίου

Μαρκόπουλου, 18.00: Γ1 – Δ2
Μίλωνα, 19.00: Δ1 – Γ2