Η Μποέμιανς είχε ένα άνετο βράδυ και στο Δουβλίνο και θα βρεθεί στο δρόμο του ΠΑΟΚ στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa Conference League.

Η Μπόεμιανς είχε εξασφαλίσει σε μεγάλο βαθμό την πρόκριση στον τρίτο προκριματικό γύρο του Europa Conference League από το Λουξεμβούργο, καθώς είχε επικρατήσει (0-1) της Ντουντελάνζ στο πρώτο ματς.

Νίκησε και στη ρεβάνς του Δουβλίνου με σκορ 3-0, έτσι θα βρεθεί στο δρόμο του ΠΑΟΚ στον τρίτο προκριματικό γύρο της διοργάνωσης. Ο Ρόμπερτ Κόρνγουολ άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους στο 35ο λεπτό.

Μετά ανέλαβε δράση ο Τζόρτζι Κέλι. Στο 69ο λεπτό διεύρυνε το σκορ σε 2-0 και στο 73ο διαμόρφωσε το τελικό (3-0). Τα πρώτα ματς είναι στις 5 Αυγούστου και οι ρεβάνς στις 12 του επόμενου μήνα.