Η 11η αγωνιστική των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής ολοκληρώθηκε, με τις ομάδες να μας χαρίζουν όμορφο θέαμα.

Γεμάτη αγωνιστική ήταν η 11η και για τους 10 ομίλους της Γ’ Εθνικής, με τις ομάδες να μας προσφέρουν συγκινήσεις. Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

1ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ελπίδα Σαπών 1-0

ΑΕ Εύοσμου-Εθνικος Σοχού 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης 1-3

ΑΕ Διδυμοτείχου-Ηρακλής 0-1

Πανδραμαϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0

Άρης Αβάτου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 3-0

Αλεξανδρούπολη FC-Αετός Ορφανού 2-2

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.

2ος όμιλος – 11η αγωνιστική

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Βαρβάρας 1-1

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών 2-1

Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Γιαννιτσών 4-3

Θερμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας 1-2

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-6

Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 0-3

Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων 1-0

Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 1-2

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0

ΠΟ Φήκης-Ερμής Αμυνταίου 6-0

ΠΟ Ελασσόνας-ΑΣ Μετέωρα 1-1

Δίας Δίου-Αετός Μακρυχωρίου 1-1

Αναγέννηση Καρδίτσας-Κοζάνη 2-0

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Φωκικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-4

Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΓΣ Αλμυρού 0-0

Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 2-2

ΑΟ Υπάτου-Ηρακλής Ψαχνών 0-0

Νέα Αρτάκη-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α

Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Κέρκυρα-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-0

Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Λευκίμμης 0-0

ΠΑΣ Θύελλα-Αμβρακικός Λουτρού 0-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου 3-0

Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Καληράχης 0-0

ΟΦΑΜ-Παναγρινιακός αναβλ.

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου αναβλ.

6ος όμιλος – 8η αγωνιστική

Ηλιούπολη-Φωστήρας 3-2

Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου (17/5, 13:00)

Χαραυγιακός-Προοδευτική 3-1 (15/5, 17:00)

Μοσχάτο-Πανιώνιος αναβλ.

Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός αναβλ.

7ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Πανναυπλιακός-Πανγυθεατικός 1-1

Ερμής Μελιγούς-Παναρκαδικός 0-0

Κορωνίδα Κοιλάδας-ΠΑΟ Ρουφ 0-2

Κηφισιά-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-0

Φοίνικας Νέου Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος 0-2

Άρης Σκάλας-Μολαϊκός 0-0

Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Πανελευσινιακός-Αετός Λουτρών 3-1

Αίας Σαλαμίνας-Κερατσίνι 0-1

Μικρασιατική Χίου-Αστέρας Βάρης 0-4

ΑΟ Πυλίου Κω-Θύελλα Ραφήνας 0-1

Ακράτητος-Πυθαγόρας (17/5, 11:30)

Αιολικός-ΑΟ Καραβά (17/5, 15:00)

9ος όμιλος – 9η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός 1-0

ΠΑΟ Βάρδας-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0

Παναιγιάλειος-ΑΟ Τσιλιβή 2-0

Ζάκυνθος-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0

Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης 2-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών 3-1

Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος – 11η αγωνιστική

Γιούχτας-Ατσαλένιος 0-0

Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ρεθυμνιακός 2-1

Άρης Σούδας-Δαμάστα 2-0

Πλατανιάς-Πόρος 0-1

Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 1-2

Άγιος Νικόλαος-Αλμυρός 1-0

Άρης Ρεθύμνου-Ηρόδοτος 0-3 α.α.

ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.