Ντεμπούτο με ασίστ για τον Αγκιμπού Καμαρά, στην πρώτη του εμφάνιση με το εθνόσημο. Βασικοί για τη Γουϊνέα και οι Μαντί Καμαρά, Κανέ των «ερυθρόλευκών», αλλαγή μπήκε ο Μορέιρα του ΠΑΣ.

Με ασίστ συνδύασε το ντεμπούτο του στην Εθνική Αντρών της Γουϊνέας ο Αγκιμπού Καμαρά. Ο μεσοεπιθετικός του Ολυμπιακού εκτέλεσε το κόρνερ με το οποίο σκόραρε με κεφαλιά ο Μπαγιό, στο 56ο λεπτό του αγώνα με το Σουδάν, στο πλαίσιο της προκριματικής φάσης του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Το Σουδάν πάντως είχε απάντηση στο ματς, αφού ο Τεϊρί ισοφάρισε στο 72′ για τους τυπικά γηπεδούχους Σουδανέζους (σ.σ. το ματς διεξήχθη στο Μαρόκο), για το τελικό 1-1,

Για την Γουινέα βασικοί αγωνίστηκαν οι δύο Καμαρά του Ολυμπιακού, Μαντί και Αγκιμπού, με τον πρώτο να γίνεται αλλαγή στο ημίχρονο και τον δεύτερο λίγο πριν το τέλος, στο 86ο λεπτό. Σε όλο το 90λεπτ αγωνίστηκε και ο Μαμαντού Κανέ που προσφάτως αγοράστηκε από τον Ολυμπιακό και παρέμεινε δανεικός για φέτος στη Νέφτσι Μπακού, ενώ ο Αχμάντ Μορέιρα του ΠΑΣ Γιάννινα ήταν αυτός που πήρε το θέση του Αγκιμπού στο τέλος του αγώνα.

Με αυτή την ισοπαλία, η Γουϊνέα έχασε την ευκαιρία για καλύτερο πλασάρισμα στον 9ο όμιλο, μένοντας στους 2 βαθμούς μετά από ισάριθμους αγώνες.