Με το δεξί μπήκαν στο Nations League η Βόρεια Μακεδονία και το Γιβραλτάρ νικώντας Αρμενία και Σαν Μαρίνο αντίστοιχα.

Β. Μακεδονία – Αρμενία 2-1

Ευστοχώντας σε δύο εκτελέσεις πέναλτι, η Βόρεια Μακεδονία πήρε το προβάδισμα του αγώνα και το μόνο που κατάφερε να κάνει η Αρμενία ήταν να μειώσει λίγα δευτερόλεπτα πριν τη λήξη του ματς.

Η Β. Μακεδονία άνοιξε το σκορ μόλις στο 5ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση του Αλιόσκι, για να έρθει στο 38΄ο Νεστορόφσκι και με δεύτερο πέναλτι να διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας του. Το τελικό 2-1 ήρθε στο 90+4 με τον Μπαρσεγκιάν να ευστοχεί επίσης  απο τα 11 μέτρα.

Γιβραλτάρ – Σαν Μαρίνο 1-0

Την τρίτη της νίκη σε επίσημο αγώνα πανηγύρισε το Γιβραλτάρ, που επικράτησε του Σαν Μαρίνο με σκορ 1-0. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Τορίγια από ασίστ του Γουόκερ στο 42ο λεπτό.