Την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πέτυχε ο Πανιώνιος, ο οποίος επικράτησε με 2-1 της Προοδευτικής εκτός έδρας σε αγώνα για την 2η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ΄Εθνικής.

Σεφτέ στις εκτός έδρας νίκες έκανε ο Πανιώνιος, που πέρασε νικηφόρα από τον Κορυδαλλό και την έδρα της Προοδευτικής.

Οι Νεοσμυρνιώτες επικράτησαν με σκορ 2-1 της Προοδευτικής στον Κορυδαλλό και πήραν τη δεύτερη νίκη τους σε ισάριθμες αγωνιστικές του έκτου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Λίγα λεπτά μετά το πρώτο σφύριγμα του ματς, ο Σταμάτης άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους, με την Προοδευτική να ισοφαρίζει στο έκτο λεπτό με τον Κυριαζή.

Ένα λάθος των γηπεδούχων έστειλε τον Πανιώνιο στη βούλα του πέναλτι, με τον Γροντή να ευστοχεί και να διαμορφώνει το τελικό2 -1.