Βρέθηκε πίσω, κατάφερε να ισοφαρίσει αλλά όχι και να κερδίσει μέσα στην έδρα του το Τορίνο απέναντι στο Κίεβο με το σκορ να λήγει 1-1 στο τέλος.

Λίγες καλές στιγμές στο πρώτο μέρος είχε το Κίεβο και κατάφερε να βάλει ένα γκολ. Από εκεί και πέρα το Τορίνο ήταν εμφανώς πιο δυναμικό αλλά και πάλι δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη.

Για την αρχή του αγώνα και μόλις στο 14’ οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ κάνοντας το 0-1 με γκολ που πέτυχε ο Χεταμάι αλλά ο Μπασέλι στο 33’ «απάντησε» και διαμόρφωσε το 1-1 για το πρώτο μέρος. Στο δεύτερο ημίχρονο, οι γηπεδούχοι συνέχισαν το δυναμικό τους παιχνίδι. Μεγάλη ευκαιρία για το Τορίνο χάθηκε στο 73’ όταν ο Μπελότι εκτέλεσε πέναλτι αλλά δεν μπόρεσε να σκοράρει.

Οι “τόνοι” αυξήθηκαν όσο προχωρούσε ο χρόνος κοντά στην λήξη και ο Ραντοβάνοβιτς είδε την κόκκινη κάρτα του διαιτητή στο 88′. Τα λεπτά των καθυστερήσεων δεν άλλαξαν ιδιαίτερα το ροή του αγώνα, ο οποίος έληξε τελικά ισόπαλος.