Με τέσσερα παιχνίδια συνεχίζεται σήμερα, μετά το χθεσινό σπουδαίο διπλό του Παναθηναϊκού Β’ επί του Ηρακλή στο «Καυτανζόγλειο» το πρόγραμμα για την 4η αγωνιστική Super League 2.

Συγκριμένα, δύο αγώνες αφορούν τον Α’ όμιλο και άλλοι τόσοι τον Β’ όμιλο. Παράλληλα, έχουν το κοινό στοιχείο ότι και οι τρεις εναπομείνασες δεύτερες ομάδες των «μεγάλων» της κατηγορίας αγωνίζονται εντός έδρας…

Συγκεκριμένα, στις 13:45 ο ΠΑΟΚ Β’ φιλοξενεί την Αναγέννηση Καρδίτσας στο γήπεδο του Μακεδονικού, στο σπουδαιότερο ματς της ημέρας. Ενώ στις 15:00 υπάρχει το Απόλλων Λάρισας-ΑΕΛ, στην Φιλιππούπολη.

Επίσης την ίδια ώρα, η ΑΕΚ Β’ υποδέχεται τον ΠΑΟ Ρουφ στο Σεραφείδειο, ενώ ο Ολυμπιακός Β’ αγωνίζεται με την Ηλιούπολη στο «Γρηγόρης Λαμπράκης».

Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής:

Α ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25.11.2022

ΠΟΤ Ηρακλής – Παναθηναϊκός Β’ 2-3

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022

ΠΑΟΚ Β – Αναγέννηση Καρδίτσας (13:45) / ΕΡΤ3
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΛ (15:00)

ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022

Ηρακλής Λάρισας – Διαγόρας (15:00)
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός (15:00)
Θεσπρωτός – ΝΠΣ Βέροια (15:00)
Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου (15:00)

ΡΕΠΟ: Πανσερραϊκός

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.11.2022

Ολυμπιακός Β’ – Ηλιούπολη (15:00)
ΑΕΚ Β’ – ΠΑΟ Ρουφ (15:00)

ΚΥΡΙΑΚΗ 27.11.2022

Χανιά – Καλαμάτα (15:00)
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης (15:00)
Ηρόδοτος – Αιγάλεω (15:00)

ΔΕΥΤΕΡΑ 28.11.2022

ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική (15:00)
Κηφισιά – Athens Kallithea (15:15) / EΡΤ3

ΡΕΠΟ: Επισκοπή

Η επόμενη (5η) αγωνιστική):

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.2022

Βέροια ΝΠΣ – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΠΟΤ Ηρακλής

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.12.2022

Αναγέννηση Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ – Θεσπρωτός
Παναθηναϊκός Β – Πανσερραϊκός
Διαγόρας – ΠΑΟΚ Β

ΡΕΠΟ: Ηρακλής Λάρισας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2.12.2022

ΠΑΟ Ρουφ – Ηρόδοτος
Ηλιούπολη – Παναχαϊκή / ΕΡΤ3

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.2022

Απόλλων Σμύρνης – Χανιά / ΕΡΤ3

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.12.2022

Αιγάλεω – Ολυμπιακός Β
Καλαμάτα – Επισκοπή
Προοδευτική – Κηφισιά

ΔΕΥΤΕΡΑ 05.12.2022

Athens Kallithea – ΑΕΚ Β / ΕΡΤ3
ΡΕΠΟ: ΟΦ Ιεράπετρας