Η Αγγλία απέδειξε την ανωτερότητα της απέναντι στην Ανδόρρα, με το δίδυμο Λίνγκαρντ και Σάκα να κάνουν τη δουλειά, για το τελικό 4-0.

Το απόλυτο σε νίκες συνεχίζει η Αγγλία, η οποία επικράτησε της Ανδόρρας με σκορ 4-0, χάρη σε δύο τέρματα του Τζέσι Λίνγκαρντ, ένα του Μπουκάγιο Σάκα και ένα του Χάρι Κέιν, κάνοντας έτσι το 5Χ5 στον όμιλο.

Τα «Λιοντάρα» είχαν τον έλεγχο σε όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης και δεν άφησαν την Ανδόρρα να απειλήσει σχεδόν καθόλου. Έτσι, στο 18ο λεπτό ο Λίνγκαρντ άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ και έδειξε πως όλοι στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ κοινούνται σε ρυθμό Κριστιάνο Ρονάλντο, καθώς πανηγύρισε με τον χαρακτηριστικό τρόπο του Πορτογάλου σούπερ σταρ.

Στο δεύτερο μέρος η Αγγλία «χτύπησε» άλλες τρεις φορές, με τον Χάρι Κέιν αρχικά (72΄) να κάνει το 2-0 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι. Λίγα λεπτά αργότερα (78′) ο Λίνγκαρντ βρήκε δίχτυα για δεύτερη φορα, κάνοντας το 3-0, ενώ το τελικό 4-0 διαμόρφωσε ο Σάκα στο 85΄.